Kilka słów o nas

 

Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa w branży motoryzacyjnej i realizuje usługi z zakresu pomocy drogowej. Oferujemy najwyższej jakości usługi obejmujące holowanie i szeroko pojętą pomoc drogową dla klientów z Rawicza i okolic. Oczywiście obsługujemy również wszystkich zainteresowanych klientów z całej Polski, a także wyjeżdżamy do klientów, których problemy drogowe spotkały za granicą. Dysponujemy również nowoczesnymi technologiami, urządzeniami i pojazdami, dzięki którym możliwy jest szybki załadunek oraz bezpieczny i sprawny transport auta na lawecie. Nasze działanie jest zgodne z wszelkimi obowiązującymi normami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa.

Nasza firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w branży pomocy drogowej. Umożliwia to skuteczne wykonywanie napraw (nawet tych bardziej skomplikowanych). Pozwala to na uruchomienie awaryjne pojazdu w terenie, a holowanie pojazdu do warsztatu lub w inne wskazane miejsce jest rozwiązaniem ostatecznym.

Oferujemy nie tylko transport pojazdów mechanicznych w wersji osobowej, ale również aut dostawczych oraz innych maszyn, a także ładunków o nietypowych gabarytach, dużej masie, itp. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia oraz licencje, dzięki którym potwierdzona jest wysoka jakość naszych usług oraz zgodność z zasadami zachowania właściwego tempa i bezpieczeństwa pracy. Nasze licencje umożliwiają realizację zleceń na terenie Polski oraz całej Europy. Gwarantujemy profesjonalne i uczciwe podejście do każdego klienta. Reagujemy na wezwania w trybie całodobowym – również w niedziele i święta.

Wezwij pomoc drogową!